Název

Popis

Ples SDH Křenovice se tradičně konal první březnovou sobotu. Den před plesem proběhla zabíjačka prasátka, které hasičům věnoval Pája D., a tak jsme na plese nejen tančili, pili, závodili na židlích, vyhrávali v tombole, veselili se, ale také si pochutnávali na pečeném mase, jitrnicíh, jelitách či tlačence. Jako každoročně, i letos dostaly všechny přítomné ženy malý dárek k nadcházejícímu MDŽ. V Křenovicích se umí bavit, a tak ples trval aždo brzkých ranních hodin..:) Za vydařený večer patří poděkování všem zúčastněným, organizátorům, kapele a všem, kteří se jakkoliv podíleli na jeho realizaci.

Období

• 140 fotek
  • 0 se líbí

Nahlásit album

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat